Pozycjonowanie

Pozycjonowanie Stron w Internecie

Najważniejszym elementem prowadzonego e-biznesu jest jego promocja. Właściwie wypozycjonowana strona internetowa to najskuteczniejsza forma pozyskania klienta w Internecie.


Ofertę pozycjonowania stron www, sklepów internetowych, a także portali kierujemy dla firm, które planują zwiększyć liczbę wyświetleń, a tym samym powiększyć przychody płynące z ich serwisu internetowego oraz zdobyć nowych klientów w Internecie. W branży pozycjonowania jesteśmy od 2009 roku, przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w tym zakresie.

Do skutecznego pozycjonowania wymagane jest spełnienie 4 warunków:
dobór fraz kluczowych
optymalizacja
linkowanie
analiza

Dobór fraz kluczowych na podstawie zaproponowanych przez Ciebie słów kluczowych dokonujemy analizy. Następnie wybieramy do pozycjonowania tylko te słowa, które gwarantują wzrost sprzedaży, a tym samym zysk.

Optymalizacja przed rozpoczęciem działań pozycjonujących, przeprowadzana przez nas optymalizacja serwisu internetowego przebiega w dwóch kierunkach. Z jednej strony zapewniamy jak najlepszą użyteczność strony www (web usability), dzięki której będzie ona bardziej przyjazna dla odwiedzających ją potencjalnych klientów. Z drugiej strony zasugerujemy i wprowadzimy zmiany, dzięki którym strona będzie jak najlepiej oceniona przez roboty Google tzw. Googlebots.

Linkowanie korzystamy przede wszystkim z własnych, wartościowych stron internetowych, a także z szerokiego zestawu technik i narzędzi zalecanych przez Google. Nasza wiedza, doświadczenie oraz możliwości w zakresie tworzenia zaplecza pozycjonerskiego stanowią największą wartość i tajemnicę firmy.

Analiza po umieszczeniu słów kluczowych na wysokich pozycjach, a następnie przetestowaniu ich na realnych użytkownikach opracowujemy okresowe analizy skuteczności. Analizy mają na celu weryfikację początkowych założeń, a w późniejszym okresie reagowanie na ewentualne wahania pozycjonowanego serwisu.

Rozliczanie

Za efekty - taki model rozliczenia jest odpowiedni dla ograniczonej liczby fraz i dla klientów, którzy zdecydowani są płacić wyłącznie za efekty. Podstawą wyliczenia opłaty jest pozycja danej frazy w wyszukiwarce Google.pl. Koszt jest tym wyższy im wyższa jest ta pozycja. W przypadku gdy fraza znajduje się poza pierwszą dziesiątką wyników opłata nie jest naliczana. Płatności są miesięczne, ale naliczane za każdy dzień osobno (cena za 1 dzień, jest mnożona przez ilość dni, w czasie których fraza była na poszczególnych pozycjach).

Ryczałtowe - rozliczenie ryczałtowe jest dobrym rozwiązaniem dla klientów poszukujących pełnej i kompleksowej obsługi w zakresie SEO. Oprócz ciągłej pracy nad wysokimi pozycjami fraz nasi specjaliści cyklicznie analizują stronę klienta oraz statystyki ruchu na stronie. Koncentrujemy się na stałym zwiększaniu liczby wejść na stronę poprzez usuwanie fraz nie przynoszących ruchu i dodawanie nowych fraz, mogących zwiększyć liczbę klientów. Służymy stałym doradztwem pod kątem marketingu w wyszukiwarkach.